DALSZY ROZWÓJ

Przedstawiamy nową Ząb-Licówka!

Ząb-Licówka Veneera™ została jeszcze bardziej rozwinięta. Przedstawiamy znacznie bardziej elastyczną, wyraźnie cieńszą i dopasowaną kolorystycznie Ząb-Licówka 2.0.

Cieńsza, bardziej elastyczna, bardziej estetyczna – Ząb-Licówka 2.0

Ząb-Licówka 2.0 wykonana jest z wysokiej jakości biokompatybilnej żywicy syntetycznej i dlatego jest znacznie bardziej elastyczna niż jej poprzednia wersja. Nawet przy celowym wygięciu ząb-licówka nie pęka. Ząb-Licówka 2.0 jest dostępna w odcieniach naturalnej bieli i bieli hollywoodzkiej. Aby uzyskać lśniąco białe, a jednocześnie naturalnie wyglądające zęby, właściwym wyborem jest naturalna biel. Dla tych, którzy chcą mieć białe zęby promieniujące hollywoodzkim blaskiem, biel hollywoodzka jest idealnym wyborem.

Niezależnie od tego, który odcień wybierzesz, innowacyjna licówka stomatologiczna sprawi, że nie tylko Twój uśmiech nabierze blasku, ale i Ty nabierzesz pewności siebie. Nasze licówki są ponadto dobrze tolerowane przez zęby i dziąsła.

Jeszcze bardziej naturalny wygląd

Ząb-Licówka 2.0 wykonywana jest indywidualnie i w oparciu o Twój naturalny zgryz. Dzięki efektowi lotosu proteza kosmetyczna zapewnia trwale czysty uśmiech. Ząb-Licówka 2.0 ma piękny i naturalny połysk; zapewnia tym samym atrakcyjność i przyciąga wzrok. Licówka jest wyjątkowo cienka dla zapewnienia naturalnego komfortu noszenia. Krzywo osadzone zęby lub braki w uzębieniu są kompensowane przez dodatkowy materiał. W ten sposób uzyskuje się równy zgryz.

Po krótkim okresie adaptacji, trwającym od 1 do 3 godzin, Ząb-Licówka nie będzie odczuwalna. Mowa nie będzie też w żaden sposób ograniczona.

Ząb-Licówka 2.0 jest już dostępna w sklepie internetowym.

Veneera™ posiada certyfikat do produkcji protez kosmetycznych

TÜV-Siegel-Veneera

Pomyślnie przetestowany i certyfikowany przez TÜV Rheinland.

Veneera-Zahlungsmethoden-Desktop
Veneera-Bezahlmethoden