Veneera™ jest laureatem German Design Award 2022

Veneera™ została wyróżniona w kategorii SPECIAL MENTION – Excellent Product Design, Medical Rehabilitation and Health Care. Chodzi tu o funkcjonalną konstrukcję Ząb-Licówka.

„Idealny rząd zębów, składający się z 8-10 zębów, do nałożenia na prawdziwe zęby”.

Veneera-German-Design-Award-Gewinner

Niemiecka Rada Wzornictwa przyznaje nagrody pod hasłem przewodnim „Jak myślą projektanci”

Hasłem przewodnim German Design Awards było pytanie: „Jak myślą projektanci?” Nagroda została przyznana przez Niemiecką Radę Wzornictwa, niemiecki urząd ds. marek i wzornictwa. Oprócz stowarzyszeń biznesowych i instytucji, ekskluzywna sieć członków fundacji obejmuje najwyższej klasy uznane na arenie międzynarodowej firmy, projektantów i kreatywnych profesjonalistów.

Jako nagroda międzybranżowa, jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród dla projektantów na całym świecie.  Nagroda

Wyróżniona za funkcjonalny design

Kosmetyczna Ząb-Licówka Veneera™ przekonała jury przede wszystkim swoją funkcjonalnością. Imituje ona prawdziwe zęby, jest bardzo cienka i wykonana tak, aby dokładnie pasowała do zębów klienta. Dzięki unikalnej konstrukcji trzyma się doskonale na zębach, bez materiału mocującego. Wystarczy ją założyć – gotowe!

Zaprojektowana tak, aby zapewnić lepsze nastawienie do życia, zdobyć większe uznanie, większą atrakcyjność i pewność siebie!

Nagroda w kategorii SPECIAL MENTION – Excellent Product Design, Medical Rehabilitation and Health Care to prawdziwe uznanie i wielki sukces dla Veneera™. Jesteśmy dumni z nagrody i wspaniałego produktu, który stworzyliśmy. Przede wszystkim jesteśmy wdzięczni za uznanie i za naszych wielu lojalnych klientów, którzy motywują nas do dalszego działania. Mamy jeszcze wiele do zrobienia i dajemy z siebie wszystko, aby zrealizować nasze cele.

Veneera™ posiada certyfikat do produkcji protez kosmetycznych

TÜV-Siegel-Veneera

Pomyślnie przetestowany i certyfikowany przez TÜV Rheinland.

Veneera-Zahlungsmethoden-Desktop
Veneera-Bezahlmethoden