Veneera otrzymuje certyfikat TÜV

Veneera™ posiada certyfikat TÜV Rheinland na produkcję kosmetycznych licówek stomatologicznych. Certyfikacja ta dotyczy zasadniczo systemu zarządzania Veneera™. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasze wewnętrzne procesy były profesjonalne i uporządkowane. Dlatego cieszymy się, że TÜV Rheinland z powodzeniem przeprowadził audyt i certyfikację naszego systemu zarządzania.

Gwarancja na serwis i jakość

Dobra obsługa i wysoka jakość są w dzisiejszych czasach ważniejsze niż kiedykolwiek. Są one podstawą każdego udanego biznesu. Ale nie są one przypadkowe: Doskonały serwis i wyjątkowa jakość są wynikiem konsekwentnego rozwoju i optymalizacji.

Od momentu powstania Veneera GmbH głęboko zakorzeniła te wytyczne w swoich procesach firmowych i żyje nimi na co dzień. W wyniku tego, i jako nagrodę, Veneera™ otrzymała teraz również oficjalny certyfikat TÜV Rheinland dla swojego systemu zarządzania.

Certyfikowany system zarządzania

Dzięki certyfikacji zgodnie z normą ISO 9001, TÜV Rheinland zatwierdza systemy zarządzania jakością firmy Veneera GmbH. Jest to oficjalny dowód na to, że wszystkie procesy wewnętrzne w Veneera™ są profesjonalne i dobrze zorganizowane. Struktura firmy jest na najwyższym poziomie, a klienci zawsze otrzymują wysoki poziom jakości, bezpieczeństwa i niezawodności.

TÜV Rheinland przeprowadził audyt wdrożenia wymagań odpowiedniego systemu zarządzania w Veneera GmbH. Innymi słowy, że cele przedsiębiorstwa i jakości, orientacja na klienta, procesy itp. spełniają pożądane standardy.

Sprawdzono, czy kierownictwo spełnia warunki standardu oraz czy system jest praktykowany i wdrażany w codziennej pracy. Audyt ten został przeprowadzony w oparciu o zasady certyfikacji. Zarówno dokumentacja zarządzania, jak i działania na miejscu zostały sprawdzone pod kątem zgodności ze specyfikacją.

Veneera GmbH jest dumna z tego, że otrzymała tę nagrodę i wyróżnia się na tle konkurencji.

Veneera™ posiada certyfikat do produkcji protez kosmetycznych

TÜV-Siegel-Veneera

Pomyślnie przetestowany i certyfikowany przez TÜV Rheinland.

Veneera-Zahlungsmethoden-Desktop
Veneera-Bezahlmethoden