BEZPIECZEŃSTWO

Gwarancja Veneera™

Gwarantujemy lśniąco białe i proste zęby. Veneera skupia się na jakości i dokładności dopasowania, ponieważ tylko to zapewni Twoje zadowolenie z nowego uśmiechu. Aby to zapewnić, Veneera daje Ci dwie gwarancje.

Dokładność dopasowania

Twoja Ząb-Licówka 2.0 jest wykonana indywidualnie i z najwyższą starannością. Twoje nowe uzębienie jest nie tylko wymodelowane z wykorzystaniem wiedzy fachowej, ale także precyzyjnie dopasowane do Twoich naturalnych zębów.

Jeśli, wbrew oczekiwaniom, licówka nie jest idealnie dopasowana, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. W ciągu czterech tygodni otrzymasz bezpłatnie zamiennik, który zostanie dla Ciebie ponownie wyprodukowany.

Jakość

Aby zapewnić optymalny komfort noszenia, Ząb-Licówka 2.0 jest filigranowa, i jest produkowana z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wymaga ona szczególnie ostrożnego użytkowania.

Jeśli przypadkowo złamiesz Ząb-Licówkę 2.0, otrzymasz bezpłatną licówkę zastępczą w ciągu dwóch tygodni pod warunkiem, że nie uszkodziłeś jej podczas czyszczenia lub przez upuszczenie. Zazwyczaj nie jest konieczne robienie nowego wycisku.

Przekonaj się sam!

Wypróbuj naszą obietnicę gwarancji i skorzystaj z najlepszego stosunku ceny do jakości dla protez kosmetycznych.

TÜV-Siegel-Veneera
Veneera-Made-in-Germany
Veneera-Best-Price-Garantie
Veneera-German-Design-Award-Gewinner
Veneera-Vegan-Label

Veneera™ posiada certyfikat do produkcji protez kosmetycznych

TÜV-Siegel-Veneera

Pomyślnie przetestowany i certyfikowany przez TÜV Rheinland.

Veneera-Zahlungsmethoden-Desktop
Veneera-Bezahlmethoden