SZYBKO I ŁATWO

Jak działa Veneera™

KROK 1

KROK 2

KROK 3

Twój produkt Veneera™ w zaledwie trzech krokach

Zamawiasz online i otrzymujesz

zestaw do pobierania wycisków.

Wykonujesz wycisk i

wysyłasz go do Veneera™.

Otrzymujesz produkty zyskujesz

większą radość z życia.

Po prostu załóż Ząb-Licówka i zacznij się uśmiechać

Po prostu załóż precyzyjnie dopasowaną Ząb-Licówka 2.0 na zęby. Ponieważ jest ona jest wykonana na zamówienie, idealnie dopasowuje się do Twoich zębów.

Bez wizyty u
dentysty

Veneera Dose in Hand mit LOgo
Wygodnie i łatwo – dzięki Veneera™ możesz szybko uzyskać indywidualnie dopasowaną Ząb-licówka 2.0 lub Relaksująca-Szyna nie wychodząc domu.
Czy masz jeszcze jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami

Gwarantujemy, że Ząb-Licówka Veneera™ działa

Nasza Ząb-Licówka 2.0 to delikatna alternatywa dla medycznych licówek od dentysty – niedroga i uczciwa. W ten sposób chcemy spełnić każde życzenie o idealnym uśmiechu. Bo piękne zęby wcale nie muszą być przywilejem i kosztować wiele czasu i pieniędzy.

Veneera™ wykorzystuje najnowszą technologię do tworzenia wysokiej jakości produktów dentystycznych, które spełniają wymagania medyczne i są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy w ten sposób, że licówka zapewni Ci idealny uśmiech.

Niemniej jednak chcielibyśmy zaznaczyć, że nasze licówki funkcjonują wyłącznie jako alternatywa dla konwencjonalnych licówek i realizują misję kosmetyczno-estetyczną. Nie zastępują one regularnych wizyt u stomatologa. Zawsze należy skonsultować się z dentystą w przypadku problemów medycznych, takich jak ból zęba lub szczęki oraz profilaktyka.

Veneera™ posiada certyfikat do produkcji protez kosmetycznych

TÜV-Siegel-Veneera

Pomyślnie przetestowany i certyfikowany przez TÜV Rheinland.

Veneera-Zahlungsmethoden-Desktop
Veneera-Bezahlmethoden